Álláshirdetés

A Közlekedéstudományi Intézet Nonprofit Kft. Stratégiai, Kutatás-fejlesztési és Innovációs Igazgatóság Közlekedésfejlesztési Kutatóközpont Hálózattervezési Osztályának kutatási területei közé elsősorban a közlekedési hálózatok tervezése és fejlesztése; az összközlekedési, a vasúti, közúti, vízi és légi, gyalogos és kerékpáros közlekedési és szállítási módokra, valamint az intermodális központokra vonatkozó kutatási, fejlesztési feladatok ellátása, koncepciók, stratégiák, prognózisok készítése; fenntartható városi mobilitási tervek kidolgozása; Smart City és ITS megoldások közlekedési alkalmazásainak kutatása, tervezése és implementációja; országos, térségi és települési makro- és mikro szintű forgalmi modellek és vizsgálatok készítése; (a fenntartható mobilitást szolgáló megoldások kidolgozása és alkalmazása tartozik az adatfelvételektől a javaslattételig. A hazai és nemzetközi projektek új kutatási feladatainak magas színvonalú megoldásához új munkatársat keresünk

TUDOMÁNYOS MUNKATÁRS – KUTATÓ

munkakör betöltésére.

Feladatok:

Közreműködés a szakterület kutatási (tanácsadási, tervezési, együttműködési stb.) hazai és nemzetközi projektjeiben:

  • projektvezetés,
  • elemzések készítése,
  • tanulmányok összeállítása,
  • az eredmények publikálása,
  • a fenti feladatok végzése során esetenként vidéki vagy külföldi munkavégzés.

Elvárások:

  • MSc (vagy azzal egyenértékű) végzettség,
  • elsősorban közlekedés- vagy építőmernök (esetleg más közlekedéssel kapcsolatos tanulmányok),
  • érdeklődés és tájékozottság a multimodális közlekedési folyamatok területén,
  • legalább 3 év szakirányú tapasztalat,
  • kutatói ambíciók és tervezett PhD-képzés,
  • jártasság az alapvető szoftverek használatában,
  • jó fogalmazási készség,
  • az angol nyelv ismerete írásban és szóban legalább B2 szinten,
  • B kategóriás jogosítvány, autóvezetési gyakorlat.

Előnyt jelent:

  • PhD-fokozat vagy folyamatban lévő doktori képzés,
  • további közlekedésszakmai és/vagy kutatói tapasztalat,
  • közlekedési folyamatok modellezése terén szerzett tapasztalatok,
  • további kapcsolódó (pl., térinformatikai, grafikai) szoftverek ismerete,
  • további idegennyelv-ismeret.

Amit kínálunk:

  • változatos szakmai feladatok,
  • tapasztalatszerzési lehetőség,
  • versenyképes fizetés és juttatások,
  • lehetőség a részmunkaidőre (min. heti 20 óra),
  • szakmai (kutatói) fejlődés elősegítése,
  • posztgraduális tanulmányok ösztönzése.

A munkavégzés helye: a KTI Nonprofit Kft. székhelye (Budapest XI. kerület)

Jelentkezési határidő: 2019. november 15.

A jelentkezés módja:

Motivációs levél (a fizetési igény, illetve referenciaszemély és elérhetőségeinek megjelölésével) és Europass-formátumú részletes önéletrajz (az esetleges publikációk listájával) elektronikus formában az allas@kti.hu címen. Az e-mail tárgyába kérjük beírni: „Hálózattervezési Osztály”.

Az érdeklődők esetleges kérdéseit a határidőt megelőző 3. munkanap végéig a fenti e-mail címen várjuk.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével Ön hozzájárulását adja ahhoz, hogy a KTI Közlekedéstudományi Intézet Nonprofit Kft. a személyes adatait kezelje. A személyes adatainak kezelésére vonatkozó információkat a KTI honlapján az Adatkezelés menü pont  alatt elérhető Általános Adatkezelési Tájékoztató Munkaerő Toborzásra vonatkozó részében ismerheti meg.