Álláshirdetés

A KTI Nonprofit Kft. ÉPÍTÉSI TERMÉK TANÚSÍTÁSI IRODÁJA

teljes munkaidőbe új munkatársat keres

AUDITOR

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • meghatározott tevékenységi területen, hazai és európai műszaki specifikációk szerinti üzemi gyártásellenőrzés és audit lefolytatása építési termékgyártó üzemekben,
  • a tanúsítási eljárás folyamatainak szervezése, lefolytatása és dokumentálása,
  • adott termékkör / termékcsoport vonatkozó előírásainak, szabványainak ismerete és alkalmazása,
  • az eljárások során kapcsolattartás a megbízóval és az eljárásokba bevont közreműködő laboratóriumokkal és kollégákkal.

Elvárások:

  • felsőfokú építőmérnök vagy építészmérnök vagy azzal egyenértékű, a szakterületen hasznosítható felsőfokú minőségirányítással kapcsolatos végzettség,
  • minimum 5 éves üzemi gyártásellenőrzéssel kapcsolatos tapasztalat (transzportbeton/előregyártott beton termékek/adalékanyagok/bitumen/aszfalttermékek)
  • kapcsolódó irodai és cél programok ismerete,
  • legalább B kategóriás jogosítvány,
  • jó kommunikációs és írás-, fogalmazás készség,
  • angol vagy német középfokú nyelvvizsga, tárgyalóképes nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • hasonló területen végzett tevékenység,
  • minőségügyi és vagy auditor képzettség illetve gyakorlat,
  • tervezés/kivitelezés területen végzett tevékenység,
  • további idegen nyelv tárgyalóképes ismerete.

Amit kínálunk:

  • változatos, érdekes munkakör és feladatok
  • szakmai továbbképzés támogatása
  • kiterjedt szakmai tapasztalatszerzés

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület és az adott területhez kapcsolódó ipari létesítmények ellenőrzése különböző vidéki helyszíneken.

Jelentkezési határidő:

június 26.

Részletes, fényképes szakmai önéletrajzzal, referenciákkal és motivációs levéllel a jövedelemigény megjelölésével – elektronikus formában az allas@kti.hu címre.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével Ön elfogadja a KTI Közlekedéstudományi Intézet Nonprofit Kft. Általános Adatkezelési Tájékoztatójának Munkaerő Toborzásra vonatkozó rendelkezéseit, amelyet a www.kti.hu Adatkezelés menü pontra kattintva érhet el.