Álláshirdetés

A KTI Közlekedéstudományi Intézet Nonprofit Kft.

munkatársat keres

TAKARÍTÓ

munkakörbe.

Budapest, XI. kerületi irodaházba, 8 órás, állandó délelőtti (06:00 órától 14:30 óráig) munkavégzésre gyakorlattal rendelkező takarítót azonnali kezdéssel felveszünk.

Feladatok:

  • irodák és tárgyalók napi takarítása,
  • lépcsők, folyosók-közterületek takarítása,
  • mellékhelyiségek takarítása.

Elvárások:

  • igényes, minőségi munkavégzés,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • pontosság, precizitás, megbízhatóság,

Kezdés várható időpontja:     azonnal

A munkavégzés helye:    Budapest, XI. kerület.

Jelentkezési határidő:    2019. november 15.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes önéletrajzát küldje el 2019. október 10-ig  az  allas.uzemeltetes@kti.hu e-mail címre. Az állással kapcsolatban érdeklődni lehet a +36-30-960-6728 telefonszámon.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével Ön hozzájárulását adja ahhoz, hogy a KTI Közlekedéstudományi Intézet Nonprofit Kft. a személyes adatait kezelje. A személyes adatainak kezelésére vonatkozó információkat a KTI honlapján az Adatkezelés menü pont  alatt elérhető Általános Adatkezelési Tájékoztató Munkaerő Toborzásra vonatkozó részében ismerheti meg.