Álláshirdetés

A KTI PROJEKT PÉNZÜGYI MUNKATÁRSAT (projekt kontrolling terület) keres!

Feladatok

  • a támogatás elszámolásához kapcsolódó könyvelési adatok helyességének és a kapcsolódó analitikai és főkönyvi nyilvántartások ellenőrzése;
  • a támogatási intézményrendszer által megkövetelt elszámolások összeállításában való részvétel, valamint a pénzügyi beszámolók elkészítése;
  • a projekt pénzügyi megvalósításával kapcsolatos dokumentációk előzetes áttekintése és észrevételezése a pénzügyi vezető felé;
  • a támogatás elszámolásához kapcsolódó számlák formailag, tartalmilag történő ellenőrzése, hiánypótlása, javíttatása;
  • a projekt gazdasági eseményeinek belső nyomon követése, azok értékelése, valamint szükség esetén a megfelelő tervezéssel összefüggő intézkedések előkészítése;
  • a projekt pénzügyi teljesítésének nyomon követése;
  • szükség szerint részvétel a projekt elszámolások rögzítésében az EPTK felületen, valamint a projekt dokumentálásában, pénzügyi értékelések elkészítésében, különböző adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítésében;
  • eljárásrendi és pénzügyi szabályossági szempontok érvényesítése a projekt minden szakaszában;
  • a pénzügyi vezető munkájának operatív támogatása.

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú végzettség;
  • számviteli területen szerzett tapasztalat;
  • MS Office magabiztos felhasználói ismerete;
  • kiemelten pontos, precíz és megbízható munkavégzés;
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • együttműködésre és önálló munkavégzésre való képesség;

Előnyt jelent

  • EU projektek elszámolási területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • változatos munkakör és feladatok
  • támogató munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • kiterjedt szakmai tapasztalatszerzés
  • tanulási és fejlődési lehetőség
  • határozatlan idejű munkaszerződés, teljes munkaidő
  • budapesti munkavégzési hely

Társaságunk elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában, ezért kismamák és megváltozott munkaképességű potenciális munkavállalók jelentkezését is várjuk.

 Részletes fényképes szakmai önéletrajzzal, jövedelemigény megjelöléssel az allas@kti.hu címen.

Kérjük, hogy – egyetértés esetén – az önéletrajzát megküldő e-mailes kísérőlevélbe szíveskedjen az alábbi mondatot is beírni: „Hozzájárulok ahhoz, hogy az önéletrajzomban megadott adataimat a pályázatot kiíró adatkezelő a kiválasztási folyamat lefolytatása érdekében, a beérkezéstől számított 1 évig kezelje.” Ellenkező esetben önéletrajzát nem áll módunkban tárolni és a kiválasztás folyamán figyelembe venni.

LETÖLTHETŐ ANYAGOK

Felhívás Projekt Pénzügyi Munkatárs munkakör betöltésére (pdf)