Álláshirdetés

A KTI részmunkaidős PROJEKT PÉNZÜGYI ASSZISZTENST keres!

Feladatok

  • a projekt pénzügyi és elszámolási dokumentációjának egységes, szabványos formában történő kezelése, naprakészen tartása;
  • a projekt során felmerülő adatok, információk gyűjtése, elemzése, rendszerezése, továbbítása;
  • a projekt elszámolási rendszerében adatrögzítés;
  • projekt pénzügyi és elszámolási dokumentumok összegyűjtése a szervezeti egységektől, lekérdezése a vállalatirányítási rendszerekből;
  • pénzügyi témájú emlékeztetők, feljegyzések, jegyzőkönyvek elkészítése;
  • kapcsolattartás a projektszervezet tagjaival, a projekt pénzügyi vezető és projekt pénzügyi csoport tagjainak támogatása.

Elvárások

  • MS Office magabiztos felhasználói ismerete;
  • kiemelten pontos, precíz és megbízható munkavégzés;
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • együttműködésre és önálló munkavégzésre való képesség
  • 1-2 éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • támogató munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • tanulási és fejlődési lehetőség
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • budapesti munkavégzési hely
  • heti 20 órás munkavégzés

Társaságunk elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában, ezért kismamák és megváltozott munkaképességű potenciális munkavállalók jelentkezését is várjuk.

Jelentkezési határidő: 2018. október 31.

Részletes fényképes szakmai önéletrajzzal, jövedelemigény megjelöléssel az allas@kti.hu címen.

Kérjük, hogy – egyetértés esetén – az önéletrajzát megküldő e-mailes kísérőlevélbe szíveskedjen az alábbi mondatot is beírni: „Hozzájárulok ahhoz, hogy az önéletrajzomban megadott adataimat a pályázatot kiíró adatkezelő a kiválasztási folyamat lefolytatása érdekében, a beérkezéstől számított 1 évig kezelje.” Ellenkező esetben önéletrajzát nem áll módunkban tárolni és a kiválasztás folyamán figyelembe venni.

LETÖLTHETŐ ANYAGOK

Felhívás Projekt Pénzügyi Asszisztens munkakör betöltésére (pdf)