A KTI Közlekedéstudományi Intézet Nonprofit Kft.

Informatikai Irodája

új munkatársat keres

IT szakértő

munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • A Társaság szervereinek üzemeltetése, és ezeken a szervereken futó alkalmazások működéséhez szükséges állapot biztosítása, azaz felügyelet, karbantartás és szükség esetén fejlesztés;
  • Mentési és archiválási folyamatok telepítése és működtetése;
  • A hálózati és desktop menedzsment rendszer működtetése és fejlesztése;
  • Informatikai vonatkozású beszerzések szakmai véleményezésében való részvétel.

Elvárások:

  • Iskolai végzettség: középfokú (szakirányú) iskolai végzettség;
  • Speciális képzettség: IT rendszertervezés, üzemeltetés, fejlesztés;
  • Szakmai tapasztalat: hároméves szakmai tapasztalat;
  • Számítástechnikai ismeret: Microsoft Windows szerver és kliens oldali operációs rendszerek, Exchange, SharePoint, SCCM;
  • Egyéb informatikai ismeretek: IP hálózat, SAN hálózat, cluster megoldások, Hyper-V, VMware, Integrált vállalatirányítási rendszerek;
  • Adatbázis ismeretek: MS SQL, MySQL, MariaDB alapfokú ismerete;
  • Irodai szoftverek: Microsoft Office irodai programcsomag.

Előny:

  • Angol középfokú nyelvismeret;
  • Jogosítvány „B” kategóriás.

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok és komoly szakmai kihívások;
  • Jó munkahelyi légkör;
  • Határozatlan idejű munkaviszony;
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás;
  • Szakmai továbbképzés támogatása;
  • Könnyen megközelíthető iroda.

Munkavégzés helye: 1119 Budapest, Than Károly u. 3-5.

Jelentkezési határidő: 2022. június 10.

Jelentkezni elektronikus formában az allas@kti.hu e-mail címre megküldött fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel és a jövedelemigény megjelölésével lehetséges.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével Ön hozzájárulását adja ahhoz, hogy a KTI Közlekedéstudományi Intézet Nonprofit Kft. a személyes adatait kezelje. A személyes adatainak kezelésére vonatkozó információkat a KTI honlapján az Adatkezelés menü pont  alatt elérhető Általános Adatkezelési Tájékoztató Munkaerő Toborzásra vonatkozó részében ismerheti meg.