A KTI Közlekedéstudományi Intézet Nonprofit Kft.

jogelődjeivel együtt 84 éves múltra tekint vissza, jelenleg az Innovációs és Technológiai Minisztérium egyik kutatóbázisa,

új munkatársat keres

közúti közlekedési és környezetvédelmi ügyintéző

munkakör betöltésére.

Feladatok

  • Közúti közlekedés, illetve közúti járművek műszaki szabályozásával összefüggő feladatok
    • jogalkotási előterjesztések előkészítése
    • előterjesztések egyeztetése minisztériumokkal, érintett hatóságokkal, szakmai szervezetekkel és egyéb releváns szervezetekkel
    • előterjesztések koordinálása a jogalkotási folyamat során
  • A közlekedési terület környezetvédelmet érintő feladatainak támogatása
  • Kapcsolattartás a szakmai érdekképviseletekkel
  • Kapcsolattartás az érintett hatóságokkal
  • A minisztérium képviselete hazai és nemzetközi szakmai munkacsoportok munkájában
  • Szakmai háttéranyagok és felkészítők összeállítása állami vezetők részére
  • Közúti közlekedés szabályozásával összefüggő megkeresések megválaszolása

Elvárások

  • Jogi, közigazgatási vagy műszaki irányú felsőfokú végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvvizsga
  • Közúti közlekedési területen szerzett szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • Tárgyalóképes francia, vagy orosz, vagy német nyelvtudás
  • Árufuvarozással vagy személytaxi-szolgáltatással összefüggő szakmai tapasztalat
  • Jogszabály-előkészítéssel összefüggő szakmai tapasztalat
  • Nemzetközi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Környezetvédelemmel kapcsolatos szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:  Budapest

Jelentkezési határidő: 2022. február 9.

Jelentkezését elektronikus formában az allas@kti.hu e-mail címre megküldött fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel és a jövedelemigény megjelölésével várjuk.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével Ön hozzájárulását adja ahhoz, hogy a KTI Közlekedéstudományi Intézet Nonprofit Kft. a személyes adatait kezelje. A személyes adatainak kezelésére vonatkozó információkat a KTI honlapján az Adatkezelés menü pont  alatt elérhető Általános Adatkezelési Tájékoztató Munkaerő Toborzásra vonatkozó részében ismerheti meg.