A Közlekedéstudományi Intézet Nonprofit Kft. Közlekedésfejlesztési Kutatóközpontjában egyre nagyobb hangsúlyt kap a logisztika közlekedésszakmai, fenntarthatósági és gazdaságossági kihívásaival foglalkozó szakterület. A fő feladatok közé a közlekedési munkamegosztás optimalizálása, az árufuvarozási folyosókkal kapcsolatos elemzések, a city logisztikai kutatások, valamint fuvarozási, szállítmányozási, logisztikai főtevékenységet végző cégek egyedi szempontú vizsgálatai tartoznak. Csapatunkban a munkájára igényes, kreatív, az élethosszig tartó tanulás mellett elkötelezett szakemberek, pályakezdők és tapasztalt kutatók egyaránt megtalálják a helyüket. Olyan motivált munkatársat várunk, aki érdeklődik az innovatív megoldások és a kutatás iránt, ambiciózus, nyitott, és képes komplex problémákkal foglalkozni.

Új munkatársat keresünk

közúti közlekedési ügyintéző

munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Közúti közlekedés szabályozásával összefüggő feladatok
    • jogalkotási előterjesztések előkészítése
    • előterjesztések egyeztetése minisztériumokkal, érintett hatóságokkal, szakmai szervezetekkel, partnerekkel
    • előterjesztések menedzselése a jogalkotási folyamat során
  • Kapcsolattartás a szakmai érdekképviseletekkel
  • Kapcsolattartás az érintett hatóságokkal
  • A minisztérium képviselete hazai és nemzetközi szakmai munkacsoportok munkájában
  • Szakmai háttéranyagok és felkészítők összeállítása állami vezetők részére
  • Közúti közlekedés szabályozásával összefüggő megkeresések megválaszolása

Elvárások:

  • Jogi, közigazgatási vagy műszaki irányú felsőfokú végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvvizsga
  • Közúti közlekedési területen szerzett szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Tárgyalóképes francia, vagy orosz vagy német nyelvtudás
  • Árufuvarozással vagy személytaxi-szolgáltatással összefüggő szakmai tapasztalat
  • Jogszabály-előkészítéssel összefüggő szakmai tapasztalat
  • Nemzetközi területen szerzett szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:   1119 Budapest, Than Károly u. 3-5.

Jelentkezési határidő:  2022. május 10.

Jelentkezését elektronikus formában az allas@kti.hu e-mail címre megküldött fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel és a jövedelemigény megjelölésével várjuk.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével Ön hozzájárulását adja ahhoz, hogy a KTI Közlekedéstudományi Intézet Nonprofit Kft. a személyes adatait kezelje. A személyes adatainak kezelésére vonatkozó információkat a KTI honlapján az Adatkezelés menü pont  alatt elérhető Általános Adatkezelési Tájékoztató Munkaerő Toborzásra vonatkozó részében ismerheti meg.