A KTI Közlekedéstudományi Intézet Nonprofit Kft. Szaktanfolyami Képzési Központja a közlekedési szakemberek képzésével és továbbképzésével foglalkozik. A központ egyre bővülő feladatainak magas színvonalú ellátásához

új munkatársat keresünk

pénzügyi asszisztens

munkakör betöltésére.

Feladatok

  • A képzések megvalósításával kapcsolatos gazdasági/pénzügyi feladatok ellátása,
  • Képzésben résztvevők adminisztrációja a képzésmenedzsment rendszerben,
  • A központ által kiadott és a beérkező iratok előírásszerű kezelése.

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség/képesítés
  • 5 év feletti szakirányú munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Hatékony munkavégzés csapatban és egyénileg is
  • Pontosság, megbízhatóság, jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent

  • Felnőttképzési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Könnyen megközelíthető iroda
  • Jó munkahelyi légkör
  • Stabil munkahely

Munkavégzés helye: 1119 Budapest, Than Károly u. 3-5.

Jelentkezési határidő: 2022. február 7.

Jelentkezését elektronikus formában az allas@kti.hu e-mail címre megküldött fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel és a jövedelemigény megjelölésével várjuk.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével Ön hozzájárulását adja ahhoz, hogy a KTI Közlekedéstudományi Intézet Nonprofit Kft. a személyes adatait kezelje. A személyes adatainak kezelésére vonatkozó információkat a KTI honlapján az Adatkezelés menü pont  alatt elérhető Általános Adatkezelési Tájékoztató Munkaerő Toborzásra vonatkozó részében ismerheti meg.