Lezárult a KTI Közlekedéstudományi Intézet és az IKK Innovatív Képzéstámogató Központ által meghirdetett „Modellvállalat” szimulációs tanulmányi verseny első fordulója. A versenyben részt vevő csapatok sikeresen teljesítették „A célokat tényleg lerajzolhatom?” elnevezésű modul követelményeit.

A program szakmai Értékelő Testülete értékelte a beérkezett 34 pályamunkát, figyelembe vette a fordulóban beküldött projektmunkákat, illetve a NEXIUS e-learning keretrendszerben elvégzett ellenőrző feladatok megoldásait.

A versenyző teamek a beküldött projektmunkában továbbfejlesztették vállalkozási alapötletüket, priorizálták rövid- és hosszútávú célkitűzéseiket, megfogalmazták küldetésnyilatkozatukat, és elkészítették álomtáblájukat (vision board).

Két csapat a forduló követelményeit késve teljesítette, ezért az Értékelő Testület döntése alapján tőlük a feladatban elért pontjaik 20%-át levonták.

A lenti táblázat a szimulációs versenyben résztvevő csapatok aktuális sorrendjét mutatja, ez természetesen a későbbiekben változhat, hiszen a versenynek még további 5 fordulója lesz.

A 2. forduló („Hogyan lehetek piacvezető?”) pályaművei  minden csapattól határidőre beérkeztek, értékelésük folyamatban van, az eredményekről a KTI honlapján keresztül értesülhetnek a résztvevők.

A verseny előzményeiről itt találhatók részletes információk.

Elindult a „Modellvállalat” tanulmányi verseny – KTI

További jó versenyzést kívánunk minden csapatnak!

 

szakképző intézmény helység ágazat csapat neve pontszám
1. Széchenyi István Katolikus Technikum és Gimnázium Ózd Közlekedés és szállítmányozás Veszedelmes 3-as 60
2. Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium Győr Gépészet HMI (Heavy Metal Industrie) 59
3. Széchenyi István Katolikus Technikum és Gimnázium Ózd Közlekedés és szállítmányozás Borsodi trió 58
4. Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium Győr Gépészet Észgépek Zrt. 58
5. Győri SZC Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Technikum Győr Közlekedés és szállítmányozás Anyacsavarok 57
6. Esztergomi SZC Balassa Bálint Gazdasági Technikum és Szakképző Iskola Esztergom Közlekedés és szállítmányozás Daru 57
7. Békéscsabai SZC Kemény Gábor Technikum Békéscsaba Közlekedés és szállítmányozás Kreatívak 56
8. Nógrád Megyei SZC Táncsics Mihály Technikum Salgótarján Közlekedés és szállítmányozás Tippszterek 56
9. Soproni SZC Fáy András Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum Sopron Közlekedés és szállítmányozás Feltörekvők 55
10. Esztergomi SZC Balassa Bálint Gazdasági Technikum és Szakképző Iskola Esztergom Közlekedés és szállítmányozás Sólyom 55
11. Szerencsi SZC Tiszaújvárosi Brassai Sámuel Technikum és Szakképző Iskola Tiszaújváros Gépészet Gép-Ker Kft. 54
12. Győri SZC Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Technikum Győr Közlekedés és szállítmányozás SZ.J.A-sok 54
13. Andrássy György Katolikus Közgazdasági Technikum, Gimnázium és Kollégium Eger Közlekedés és szállítmányozás VHG 54
14. Győri SZC Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Technikum Győr Közlekedés és szállítmányozás EcoDelivery 53
15. Soproni SZC Fáy András Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum Sopron Közlekedés és szállítmányozás Sörétes Görények 51
16. Békéscsabai SZC Kemény Gábor Technikum Békéscsaba Közlekedés és szállítmányozás SZ.I.A. 51
17. Soproni SZC Fáy András Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum Sopron Közlekedés és szállítmányozás BEÁDO 50
18. Szerencsi SZC Tiszaújvárosi Brassai Sámuel Technikum és Szakképző Iskola Tiszaújváros Elektronika és elektrotechnika Diametral 50
19. Zalaegerszegi SZC Keszthelyi Közgazdasági Technikum Keszthely Közlekedés és szállítmányozás Észbontók 50
20. Zalaegerszegi SZC Ganz Ábrahám Technikum Zalaegerszeg Gépészet IRON ACES 50
21. Szerencsi SZC Tiszaújvárosi Brassai Sámuel Technikum és Szakképző Iskola Tiszaújváros Elektronika és elektrotechnika ÁBB 49
22. Szerencsi SZC Tiszaújvárosi Brassai Sámuel Technikum és Szakképző Iskola Tiszaújváros Elektronika és elektrotechnika DT – Digitális Technológia 49
23. Szerencsi SZC Tiszaújvárosi Brassai Sámuel Technikum és Szakképző Iskola Tiszaújváros Gépészet Gép-Ész Kft. 47
24. Zalaegerszegi SZC Keszthelyi Közgazdasági Technikum Keszthely Közlekedés és szállítmányozás Sötétlovagok 46
25. Soproni SZC Fáy András Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum Sopron Közlekedés és szállítmányozás KDR 45
26. Soproni SZC Fáy András Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum Sopron Közlekedés és szállítmányozás Tűzrőlpattantak 45
27. Nógrád Megyei SZC Táncsics Mihály Technikum Salgótarján Közlekedés és szállítmányozás Vállalat gyilkosok 45
28. Soproni SZC Fáy András Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum Sopron Közlekedés és szállítmányozás Arany Csapat 43
29. Andrássy György Katolikus Közgazdasági Technikum, Gimnázium és Kollégium Eger Közlekedés és szállítmányozás All in! 42
30. Győri SZC Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Technikum Győr Elektronika és elektrotechnika Wolf Rail 41
31. Veszprémi SZC Öveges József Technikum és Kollégium Balatonfűzfő Elektronika és elektrotechnika LFT Fűzfő 40
32. Debreceni SZC Brassai Sámuel Műszaki Technikum Debrecen Közlekedés és szállítmányozás Loga-Ritmusok 38
33. Székesfehérvári SZC Árpád Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium Székesfehérvár Elektronika és elektrotechnika Elitek 36
34. Soproni SZC Fáy András Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum Sopron Közlekedés és szállítmányozás B.V.R. 30

 

 

További hírek

A VOLÁN Egyesülés fotópályázata

2023. október 2.
A közösségi közlekedés fotós szemmel” címmel hirdetett fotópályázatot a VOLÁN Egyesülés. Három kategóriában várják  16.…